ČTVRTFINÁLE: Medvědi si pohráli se Škorpíky, Sedm Hvězd prohánělo Rychnov!
Autor:

Vyloučení: 2:0

Střely: 65:16

Úspěšnost zákroků: TOMAN: 87,5% - MATUŠOVSKÝ: 81,52%

Branky MEDVĚDI: 6. Taláb J. (Taláb A.), 16. Štefek (Ulrich), 26. Zářecký (Krejsa), 32. Dvořák (Staněk, Zecha), 32. Kail, 34. Zářecký (Diblík), 35. Krejsa L. (Taláb A.), 39. Taláb A. (Dvořák, Nosál), 49. Krejsa L. (Diblík), 50. Zářecký, 52. Taláb A., 55. Ulrich (Štefek, Taláb A.)

Branky ŠKORPIONI: 27. Doležal, 39. Vošlajer (Hovorka)

Komentář HC Medvědi Rokytnice - Oldřich Krejsa:
Do čtvrtfinále se Škorpiony jsme šli z pozice prvního týmu základní části jako jasní favorité.... Ale znáte hokej, nikdy nevíte co se může stát. Na začátku utkání na nás soupeř vlétl hodně svižně, my mu to opláceli stejnou měrou, ale dlouho jsme se nemohli dostat do pořádné šance. Naštěstí jsme v průběhu zápasu přebírali otěže do vlastních rukou a postupně přidávali i góly. Zastavili jsme se na dvanácce... Utkání jsme odehráli celkem s přehledem a už se těšíme na příští týdne na odvetu...

Vyloučení: 7:5

Střely: 46:22

Úspěšnost zákroků: KHANDL: 81,82% - VAVŘINA: 89,13%

Branky RYCHNOV: 4. Resler (Ollé), 6. Novotný (Resler), 22. Jarkovský (Jánský), 30. Páleník, 47. Novotný (Ollé)

Branky LIPOVKA: 27. Víteček (Ruffer), 36. Víteček (Stodůlka), 51. Víteček (Stodůlka), 57. Sejbal - z TS