ČTVRTFINÁLE: Sršni a Predátoři v semifinále!

Vyloučení: 8:8 + Resl (BÚ) 5+OK

Střely: 50:40

Úspěšnost zákroků: VOŠLAJER: 87,5% - MORAVEC: 96,00%

Branky ÚJEZD: 9. Kroupa (Jánský), 55. Cita (Resl)

Branky SRŠNI: 34. Peřina (Macháček), 35. Hrčka, 44. Keprta (Sršeň), 45. Keprta, 53. Hrčka (Macháček)

Komentář HC Bílý Újezd - Zdeněk Arnošt st.:
Opět a tradičně se Zámělí vyrovnané utkání, ve kterém jsme byli do půlky zápasu o branku vepředu. Zlom nastal ve 35. minutě, kdy Sršni srovnali a následné tři góly v rozmezí mezi 35. a 45. minutou posadily soupeře na koně. Z těch třech gólů byly dva laciné a ty nám jak se později ukázalo, uzavřely vrátka k dalšímu případnému zlomu v utkání. V celku kvalitním utkání mne pouze mrzí, že rozhodčí byli k obranným zákrokům Sršňům daleko benevolentnější. Své by o tom mohl povídat Lukáš Kroupa. I tak to nemění nic na zaslouženém vítězství Sršnů, kterým gratuluju k postupu a přeji hodně úspěchů v boji o finále.

Komentář HC Sršni - Jaroslav Keprta:
Do zápasu jsme šli s tím, že potřebujeme chytnout začátek. To se v rámci možností podařilo, i když jsme polovinu třetiny hráli ve čtyřech a jen se bránili. Ale drželi jsme stav 0:1. O pauze jsme si řekli, že takto nemůžeme dál pokračovat a musíme hrát bez faulů. Začali jsme lépe bruslit a dostávat se do gólových příležitostí, které se nám nejprve nedařilo proměňovat. Nakonec se podařilo prolomit do té doby výborně chytajícího golmana soupeře a postupně otočit skóre v náš prospěch.
Chtěl bych poděkovat celému týmu za kolektivní a bojovný výkon a stoprocentní nasazení, podpořený skvěle chytajícím brankářem.
Soupeři děkujeme za pěkný zápas.

Vyloučení: 7:8 + Kopřiva. Šťastný (oba HOL) 10 min. OT

Střely: 45:55

Úspěšnost zákroků: KARAS: 87,27% - MARTINEC: 88,89%

Branky LAVINY: 1. Flachs T. (Kopřiva, Karas), 15. Kopřiva (Kovařík, Karas), 23. Flachs T. (Schejbal), 25. Bednařík (Horák), 57. Flachs T. (Březina)

Branky PREDÁTOŘI: 13. Kunc (Zavřel), 17. Zavřel (Keprta), 18. Zavřel (Kovář), 32. Šimek (Zavřel), 41 Keprta, 46. Šimek (Zavřel, Špaček), 60. Kovář (Kolář, Láska)