ČTVRTFINÁLE: Medvědi i Rychnov postupují po jedenáctce

Vyloučení: 6:12 + Ruffer (Lip) trest OK

Střely: 26:50

Úspěšnost zákroků: VAVŘINA: 78,00% - KHANDL: 96,15%

Branka LIPOVKA: 3. Ruffer (Stodůlka)

Branky RYCHNOV: 4. Barabáš J. (Ollé), 10. Resler (Hapala), 16. Crha (Morkes), 20. Resler Mir. (Morkes), 30. Motalík (Andrš), 32. Ollé, 34. Resler Mir. (Páleník, Andrš), 42. Ollé (Barabáš J.), 49. Morkes (Resler, Andrš), 54. Resler (Páleník), 59. Ollé (Barabáš)

Komentář HC Rychnov - Michael Resler:
V prvním duelu nás Lipovka řádně potrápila, a tak jsme chtěli odvetu odehrát zodpovědněji. Nicméně se nám nezdařil úvod a soupeř už ve 3. minutě po pár sekundách zužitkoval svou první přesilovku a ujal se vedení. My jsme naštěstí hned v následující minutě vyrovnali a v 10. minutě stav v přesilovce otočili v náš prospěch. Soupeř nám svou nedisciplinovaností nabídl další přesilovky a my obě také využili. Další početní výhodu jsme zužitkovali ve druhé části a přidali branku v oslabení. To už soupeř hrál pouze se sedmičkou hráčů, když byl do konce zápasu vyloučen Tomáš Rufer a bylo prakticky po zápase. Lipovka rezignovala a my nakonec dovedli utkání do zdárného konce. Stínem utkání je velké množství vyloučených, především z naší strany.

Vyloučení: 2:7

Střely: 34:70

Úspěšnost zákroků: VÍTEK: 84,29% - TOMAN: 88,24%

Branky ŠKORPIONI: 1. Čeman (Šíla), 8. Doležal, 15. Šíla, 19. Šíla (Doležal)

Branky MEDVĚDI: 2. Krejsa O. (Zářecký), 2. Dvořák (Diblík), 7. Štefek (Krejsa L.), 15. Staněk (Zecha), 36. Dvořák (Zářecký), 38 Krejsa O. (Zářecký, Nosál), 40. Zecha (Dvořák), 43. Zecha (Štefek, Zářecký), 51. Nosál, 56. Diblík (Toman), 58. Faltus (Staněk)