Autor:

Vyloučení: 4:2

Střely: 54:34

Úspěšnost zákroků: ROTT (HOST): 85,29% - MORAVEC: 81,48%

Branky RYCHNOV: 5. Morkes, 17. Páleník (Barabáš O.), 21. Morkes (Resler Mir.), 23. Ollé (Barabáš J.), 26. Barabáš J., 40. Morkes, 40. Horák (Kletečka), 48. Barabáš J. (Ollé, Resler M.), 52. Barabáš J., 60. Resler Mir. (Morkes)

Branky SRŠNI: 15. Hrčka (Peřina), 25. Sršeň (Vaňous), 28. Keprta (Dostál, Sršeň), 32. Sršeň (Dostál, Keprta), 59. Vaňous (Sršeň)

Komentář HC Rychnov - Michael Resler:
Než začnu hodnotit toto utkání, musím složit poklonu rozhodčímu Ondřeji Škorpilovi, který tento nelehký zápas odřídil na vysoké úrovni zcela sám a myslím, že s semnou budou souhlasit i všchni ze Záměle. Sršni jsou velmi těžkým a plně ofenzivním celkem, a to zápas i ukázal. V první třetině jsem šli už v 5. minutě do vedení Morkesem, o které jsme přišli za deset minut po brance nejlepšího hráče soupeře Davida Hrčky. Vedení nám ale vrátil za další dvě minuty Páleník a v úvodu druhé části jsme přidali další dva góly. Záměl to nevzdávala, Janem Sršněm snížila, ovšem ihned odpoveděl Jindra Barabáš a na druhé straně pro změnu Jarda Keprta a v přesilovce opět Jan Sršeň. V závěru naštěstí dokončil Radek Morkes svůj hattrick a své sólo proměnil i Jan Horák. Poslední dějství se dohrávalo takticky. Dva góly ještě přidal Jindra Barabáš a byl spolu s Morkesem nejlepším hráčem našeho celku. V závěru ještě Záměl snížila, ale poslední slovo jsme měli my, když desítku zaokrouhlil Miroslav Resler. Výborně náš celek podržel hostující brankář Ondra Rott. Zápas byl odehrán férově a bez emocí.