Druhého finalistu určily až samostatné nájezdy. Po velkém dramatu postupuje Rychnov!
Autor:

Vyloučení: 4:4

Střely: 34:29

Úspěšnost zákroků: MORAVEC: 93,10% - SEJKORA: 88,24%

Branky SRŠNI: 27. Plundra (Trávníček), 48. Macháček (Peřina), 53. Macháček (Peřina, Plundra), 59. Macháček (Peřina)

Branky RYCHNOV: 30. Hapala (Ollé), 55. Morkes (Jarkovský)

NÁJEZDY: 0:2 - roz. nájezd Andrš

Komentář HC Sršni - Jaroslav Keprta:
Druhé semifinále proti Rychnovu, kde jsme potřebovali zlepšit hru proti minulému zápasu a jedinou šancí na postup bylo zvítězit. Tentokrát jsme do utkání vstoupili velmi dobře, a i když bylo skóre velmi dlouho vyrovnané, tak si myslím že jsme měli drobnou převahu. Dařilo se nám soupeře napadat a nedat mu prostor ke kombinaci. Postupně se naše úsilí povedlo zúročit i výsledkově a po velmi pěkném zápase se nám podařilo srovnat stav zápasů na 1:1. Následovalo pětiminutové prodloužení 3 na 3, kde mohly rozhodnout oba týmy o postupu. Bylo asi po dvou gólových šancích na obou stranách, ale výsledek zůstal beze změn. Rozhodnout o postupu musely samostatné nájezdy. To je loterie, kde těžko odhadovat výsledek. Rychnovu se podařilo dva nájezdy proměnit a rozhodnout o postupu. My jsme bohužel nastřelili jen dvě tyčky, ale gól dát nedokázali.
Rychnovu děkujeme za velmi pěknou a dramatickou sérii a přejeme ve finále hodně štěstí.
Ještě bych chtěl poděkovat všem hráčům za předvedenou hru a stoprocentní nasazení. A hurá na Potštejn.