Čt | 14.02.2019 | 20:45hod.
HC Legie Týniště
8
HC Stars Lipovka
7
(2:2, 3:4, 3:1)
Čt | 14.02.2019 | 18:30hod.
HC Škorpioni Rychnov
4
HC Zdelov
0
(2:0, 1:0, 1:0)
Po | 11.02.2019 | 20:30hod.
HC Zdelov
9
HC Škorpioni Rychnov
2
(6:0, 2:1, 1:1)
Po | 11.02.2019 | 18:15hod.
HC Stars Lipovka
14
HC Legie Týniště
3
(5:0, 8:2, 1:1)
HC Laviny Holice
07.02.2019 20:45

16:9
(2:3, 7:2, 7:4)
Rozhodčí:
Kareš Tomáš , Svatoš Jan
HC Častolovice
1. TŘETINA
1.min Fabián Jaroslav
Sobotka Petr
2.min
Vyloučení: Podražení - 2 min
Šmída Radek
Kovařík Libor 6.min
Kovařík Lukáš + Karas Jan
Vyloučení: Podražení - 2 min
8.min
Karas Jan
Vyloučení: Držení protihráče - 2 min
11.min
Štastný Martin
13.min Fabián Jaroslav
Korman Tomáš
Bidlo Robert 13.min
Karas Jan
17.min
Vyloučení: Napadení - 2 min
Šmída Radek
17.min Donát Miloš
Šmída Radek
2. TŘETINA
Bednařík Petr 22.min
Horák Jiří + Bidlo Robert
Kovařík Lukáš 23.min
Karas Jan
Vyloučení: Nedovolené bránění - 2 min
23.min
Bidlo Robert
Bednařík Petr 25.min
Štastný Martin
Bednařík Petr 27.min
Horák Jiří
30.min Donát Miloš
Šmída Radek
Karas Jan 30.min
Březina Ondřej
Bednařík Petr 32.min
Štastný Martin
34.min Havlíček Pavel
Fabián Jaroslav + Korman Tomáš
Bednařík Petr 40.min
Bidlo Robert
40.min
Vyloučení: Krosček - 2 min
Sobotka Petr
3. TŘETINA
43.min Korman Tomáš
Havlíček Pavel
Vyloučení: Podražení - 2 min
44.min
Horák Jiří
45.min Klapal Jakub
Huňara Miroslav
48.min Havlíček Pavel
Huňara Miroslav
Karas Jan 48.min
Kovařík Lukáš
Bidlo Robert 49.min
Bednařík Petr + Horák Jiří
Bednařík Petr 49.min
Bidlo Robert
49.min Šmída Radek
Klapal Jakub
Horák Jiří 51.min
Březina Ondřej
Štastný Martin 53.min
Kovařík Libor
Vyloučení: Podražení - 2 min
54.min
Štastný Martin
55.min
Vyloučení: Hra tělem - 2 min
Sobotka Petr
Bidlo Robert 60.min
Bednařík Petr
Karas Jan 60.min
Štastný Martin
NÁJEZDY
Statistiky zápasu
Domácí
Bednařík Petr 6+2
Karas Jan 3+3
Bidlo Robert 3+3
Horák Jiří 1+3
Štastný Martin 1+3
Kovařík Lukáš 1+2
Kovařík Libor 1+1
Březina Ondřej 0+2
Hosté
Havlíček Pavel 2+1
Fabián Jaroslav 2+1
Šmída Radek 1+2
Korman Tomáš 1+2
Donát Miloš 2+0
Klapal Jakub 1+1
Huňara Miroslav 0+2
Sobotka Petr 0+1
Online
60. zákroky: Rott: 32 - Šejna 27
60. Karas Jan | asistence: Štastný Martin
60. Bidlo Robert | asistence: Bednařík Petr
55. Hra tělem - 2 min - Sobotka Petr
54. Podražení - 2 min - Štastný Martin
53. Štastný Martin | asistence: Kovařík Libor
51. Horák Jiří | asistence: Březina Ondřej
49. Šmída Radek | asistence: Klapal Jakub
49. Bednařík Petr | asistence: Bidlo Robert
49. Bidlo Robert | asistence: Bednařík Petr + Horák Jiří
48. Havlíček Pavel | asistence: Huňara Miroslav
48. Karas Jan | asistence: Kovařík Lukáš
45. Klapal Jakub | asistence: Huňara Miroslav
44. Podražení - 2 min - Horák Jiří
43. Korman Tomáš | asistence: Havlíček Pavel
40. Bednařík Petr | asistence: Bidlo Robert
40. Konec druhé třetiny
40. Krosček - 2 min - Sobotka Petr
34. Havlíček Pavel | asistence: Fabián Jaroslav + Korman Tomáš
32. Bednařík Petr | asistence: Štastný Martin
30. Donát Miloš | asistence: Šmída Radek
30. Karas Jan | asistence: Březina Ondřej
30. Poločas.
27. Bednařík Petr | asistence: Horák Jiří
25. Bednařík Petr | asistence: Štastný Martin
23. Nedovolené bránění - 2 min - Bidlo Robert
23. Kovařík Lukáš | asistence: Karas Jan
22. Bednařík Petr | asistence: Horák Jiří + Bidlo Robert
20. Konec první třetiny.
17. Donát Miloš | asistence: Šmída Radek
17. Napadení - 2 min - Šmída Radek
13. Bidlo Robert | asistence: Karas Jan
13. Fabián Jaroslav | asistence: Korman Tomáš
11. Držení protihráče - 2 min - Štastný Martin
8. Podražení - 2 min - Karas Jan
6. Kovařík Libor | asistence: Kovařík Lukáš + Karas Jan
2. Podražení - 2 min - Šmída Radek
1. Fabián Jaroslav | asistence: Sobotka Petr
Soupiska
Brankáři
37# Rott Ondřej
Obránci
89# Březina Ondřej
83# Schejbal Marek
71# Sýkora František
17# Štastný Martin
Útočníci
91# Bednařík Petr
33# Bidlo Robert
13# Horák Jiří
7# Karas Jan
4# Kovařík Libor
38# Kovařík Lukáš
Brankáři
12# Šejna David
Obránci
36# Havlíček Pavel
11# Huňara Miroslav
5# Jiroš Jaroslav
24# Sobotka Petr
Útočníci
Donát Miloš
18# Fabián Jaroslav
22# Klapal Jakub
90# Korman Tomáš
15# Pinkas Aleš
20# Šmída Radek